Op een mooie zonnige zaterdagmiddag/avond stond de zevende wedstrijd van het seizoen klaar, dit keer waren we zeer welkom in het mooie Cromvoirt.
Helaas voor de wedstrijd van onze klasse was het even een momentje van stilte.. helaas was binnen de vtn competitie iemand na een kort ziektebed komen te overlijden binnen het team van de Maaskant trekkers. Helaas is dit dubbel pech omdat dit de grond legger was van de Maaskant trekkers en hierop ook is besloten door het team om er mee te stoppen als eer naar hun team lid.
Na een mooi woordje en een minuut stilte was dit een mooie eerbetoon van de vtn familie. Zo kon de wedstrijd met een dubbel gevoel toch van start gaan.
De eer was vandaag aan team de Gambler om van start te gaan, na een mooie proef trek werd er besloten dat de sleepwagen te licht stond en zwaarder moest. Dit wil zeggen dat de manne van Janne met de opnieuw ingestelde sleepwagen van start mag en een mooie full pull trok na kort overleg bleef de sleep wagen staan op deze afstelling en konden de andere 10 teams zijn eigen gaan wagen aan de 100 meter baan.
Waar hier bij de iron horse wat koppeling probleem leek te hebben en niet weg kon komen ging deze van de baan voor kleine wat kleine aanpassingen zien we ze terug in de herkansing. Ook zagen we the gambler terug voor hun trek met de zwaarder ingestelde sleep wagen waar ze proef trek een mooie full pull reden kwamen ze nu zoon 4 cm te kort en zullen ze terug moeten komen voor een herkansing.
Na wat kleine aanpassingen bij de iron horse en chauffeurs wissel en wat kleine aanpassingen bij the gambler haalde deze net als de andere 9 teams een mooie full pulll. Zo gaan we met 11 teams door naar de volgende ronde en zullen de teams der eigen voor klaar maken
Helaas voor de tweede run voor start ging waren er voor twee teams de pechvogels aanwezig, zo keert team van Rijswijk en team mad men next-generation niet terug. deze kunnen beide door technisch probleem niet deelnemen aan de tweede run.
Dit wil dus zeggen dat de overgebleven Scania zich mogen opwegen tegen de overgebleven Volvo’s en niet te vergeten de overgebleven iveco.
De sleepwagen was weer een tandtje zwaarder gezet en mocht team the gambler de voortouw nemen.
Door dat de sleepwagen kwamen er weer hele mooie runs te voorschijn voor het ene team wat makkelijker dan de andere. Dit wil zeggen dat er teams waren die net nie de 100 meter lijn wisten te halen. En dit wil dus zeggen dat die zich eigen niet klaar hoefden te maken voor de super finale.
Voor de super finale werd de baan lengte veranderd naar 120 meter en werd de sleep wagen ook nog eens zwaarder gezet.
De overgebleven teams waren de hulk, iron horse, Crazy crey power en de vaku puller zich op mochten maken voor de super finale.
Zo was het een spannende finale waar eerste 3 runs opbouwend aan elkaar voorbij gereden werden. En waar de iveco van de iron horse zich mooi wist neer te zetten.
Als laatste mocht de vaku puller de super finale afsluiten en dit voor het eigen thuis publiek omdat dit een thuis wedstrijd was, dit leverende een mooi stukje sfeer op langs de zei lijn.
Veders willen we alle deelnemers weer bedanken voor de mooie strijd op de baan
Dag uitslag 1. De hulk 2. Crazy crey power 3. Iron horse.
Zo maken we ons weer klaar voor de volgende competitie wedstrijd op 19 juli bij onze zuider buren.
Vandaag waren we te gast bij pulling cromvoirt voor de 7de competitiewedstrijd dit seizoen.
Voor dat de wedstrijd begon nog even een minuut stilte voor het overleden bestuurslid van pulling cromvoirt, Hans Romijn.
Vervolgens begon de wedstrijd met als eerste deelnemer team verspui, maar daar bleek iets niet helemaal goed te gaan en deze geraakte niet weg. Als ook murphy's law, iveco schouten en twister kwamen te kort voor de eerste doorgang en haalde geen full pull, ook niet in de herkansing.
Na de promo klasse was er nog een herdenkingsmoment en minuut stilte voor de onlangs overleden Adrie De Keizer, deze was 19 jaar lang lid van de moaskanttrekkers en de drijvende kracht achter het team. Er werd nog een demo run gereden door mantrol power ter ere van Adrie, die deze truck ooit bouwde.
De finale werd verreden met 7 trucks, waar van keulen de eerste afstand zette op 79.72m. in de finale wisten ook nog 3 trucks een full pull te rijden, deze mochten het podium onder zich uitmaken in een super finale, wat resulteerde in een eerste plaats voor the powerrr, tweede plaats double trouble en derde veldhuizen, proficiat
Volgende week zijn we alweer te gast in Merksplas voor de volgende competitie wedstrijd.